Ballina Magazina

Magazina

Në spítal?! Çfarë i ka ndodhur ish-konkurrentes së PërPuthen?

Aktivistja e njohur Ina Kollcaku, së fundmi ka postuar një foto në profilin e saj Instagram ku shkruan “back to hospítal”. Bazuar në orarin e...

Fansat donin PërPuthen në YouTube por u vonua! Zbùlohet arsyeja…(VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme, si asnjëherë më parë, nuk u publikua menjëherë puntata e ditës në YouTube dhe kjo bëri që ndjékësit të alùdonin mundësi...

PërPuthen/ Kë zgjedhin vajzat për takimet e javës së ardhshme?

Mënyra sekrete e përzgjedhjes se djemve nga ana e vajzave për javën e ardhshme i ka vështírësuar punët pasi ndodh që dy vajza të...

A është Ada e Për’Puthen e fejuar? Gazetari i zbùlon të vërtetën (VIDEO)

Si çdo të premte, në 'Shqipëria Live' komentohet programi i dashurisë Për’Puthen, këtë javë me të ftuar specíal gazetarin Andi Vrapin, Erlindi ish-konkurrent i...

Në mungesë të Olsës, çménden konkurrentet duke shàrë: ‘Oj lulija jonë me limon ooo, kush na ka ínatín…'(VIDEO)

E gjithë kjo javë për programin e dashurisë Për’Puthen ka qenë e mbùshur me debàte, dhunë vérbale e deri në konflíkte fízíke mes konkurrénteve...

Plàs sërish në PërPuthen, Edi kàpet kéq me Bashkimin, ndérprítet programi (VIDEO)

Debàtet e àshprà këtë javë kanë degràduar në dhùnë vérbale madje edhe fizike sic ishte rasti i mbrëmshëm ku Edi sùlmoi kéq Bashkimin, aq...

Argjendi përlòtet në studion e PërPuthen: Fëmijëria ime ka qenë…(VIDEO)

Argjendi, djaloshi 27-vjecar nga Kosova mbrëmjen e djeshme rréfeu një pjesë të jetës së tij, mungesën e të atit këto vite dhe vështírësitë e...

Loja e Argjendit po kuptohet, Mikela dhe Ritvana e bëjnë për ‘ujë të ftohtë’! (VIDEO)

Ritvana dhe Milkela janë dy konkurrentet që kanë shprehur pëlqim ndaj të njëjtin konkurrent dhe bëhet fjalë pikërisht për Argjendin, djaloshin 27-vjecar nga Kosova. Shkélja...
error: Alert: Content is protected !!