Ballina Magazina

Magazina

Harrojeni të gjithë VIP-at e famshëm, më i ndjékuri në Tik-Tok është një…refugjat! (FOTO)

Pasi u pushua nga puna mori titullin “mbreti” i Tik Tikut brenda një viti ku, ndryshe nga shumë personàzhe të tjerë të cilët i...

Kur do martohesh? Mariza Ikonomi na shkriu së qeshuri me përgjigjen e saj! (VIDEO)

Mariza Ikonomi nuk mund ti shpëtonte pyetjes së gazetarit të “Stop” i cili kërkon të dijë nëse ajo është e dashuruar dhe planet që...

Mr.Elvis bën krahasimin me vajzat e dikurshme dhe vajzat e sotme: Këto të sotmet duhet ti fusin…(VIDEO)

Këngëtari Mr. Elvis ishte sonte i ftuar në emisionin “Më lër të flas”, nga vëllezërit Veshaj. Gjatë intervistës ai ka folur për vajzat shqiptare, të...

Nga ndarja me Melisën te raporti me Tean, Andi i thotë të gjitha: Femra më séksi është…(VIDEO)

Andi ka folur së fundmi për jetën e tij private pas ndarjes nga Melisa, në një intervistë për “N’Zoom”. Ai tregoi se jeta e tij...

G-Bani ‘thùmbon’ Donaldin LIVE në emision: Me femrat nuk jam si ty…(VIDEO)

Nuk besojmë që ka shqiptarë që nuk e kanë dëgjuat këngën “Të dua” nga G-bani dhe Crazy Girl. Këngëtari G-Bani ishte i pranishëm mbrëmjen e...

Jo vetëm Marget, Marina Vjollca nuk e ka ndërmend të ndalet me kaq! (VIDEO)

Marina Vjollcës i duhej thjesht të provonte ndjesinë e mëmësisë për të kuptuar se do shumë, shumë fëmijë. Vjollca e cila ka vetëm 7 muaj...

Presidenti Meta dekoron me titull Hueyda El-Sayed! (FOTO)

Presidenti Ilir Meta i ka akorduar Titullin “Mjeshtër i Madh” artistes së njohur Hueyda El Saied, e cila u nda nga jeta për shkàk...

Rudina Dembacaj ka diçka për tu thënë grave të dívòrcuara: Vështirësitë na bëjnë më séksi!

Aktorja e njohur, Rudina Dembacaj, ka pak kohë që është martuar me ish-deputetin, Mark Frroku. Ata kishin disa vite bashkë dhe vendosën që dashurinë e...
error: Alert: Content is protected !!