Ballina Magazina

Magazina

Loredana Zefi organizon festë të veçantë në njëvjetorin e lindjes së vajzës

Në familjen e reperes nga Ferizaj, Loredana Zefi, ditën e sotme (e diel), kremtohet një ditë e...

Mihrije Braha thotë se nuk ia fal tradhtinë Naimit

Mbrëmë (e shtunë), në emisionin “Shiko kush Luan” në mesin e shumë të ftuarve ishte edhe çifti...

CAPITAL T ka qenë në lidhje me Dhurata Dorën dhe ne s’dinim gjë? Reperi zbulon të vërtetën për herë të parë! [VIDEO]

Capital T si rrallëherë ka folur për jetën private, përpos projekteve të reja në muzikë. I ftuar në emisionin “N’drrimi i natës”,...

FOTOT/ Ish-e dashura e deputetit i vë flakën debatit ‘Antishpifje’, vendos ‘censurën’ sipër gjoksit dhe …

Iva Aliko: Jam kundër paketës, e shoh si presion ndaj medias e fjalës së lirë Kalimi për votim në...

Ju kujtohet çfarë tha Lori për tatuazhet? Tashmë duket se ndryshoi sërish mendim

Pak kohë më parë, trashëgimtarja e ‘Top Channel’, Lori Hoxha pohoi për të gjithë ndjekësit e saj se ishte penduar për disa...

Stafi i ‘Klanifornia’ dëgjon këtë këngë në një mbrëmje festive dhe Luana s’mund të ishte më e lumtur se kaq

Mbrëmjen e kaluar stafi i ‘Klanifornia’ u mblodhën në një darkë speciale për të festuar së bashku mbylljen e vitit. Ajo çfarë...

Si reagon Renee kur babi i saj shfaqet në ekran? Kjo video do ju ëmbëlsojë të gjithëve

Nora Istrefi dhe Robert Berisha kanë publikuar shpeshherë momente të ndryshme në rrjetet sociale pranë vajzës së tyre, Renee, e cila rritet...

Kartolina e festave: Rudina Magjistari publikon foton e rrallë me bashkëshortin dhe vajzën

Megjithëse mundohet të jetë sa më e rezervuar për jetën e saj private, moderatorja Rudina Magjistari e ka bërë një përjashtim këto...