Ballina Magazina

Magazina

Iva Tiço rrëfen historinë e pazakontë kur ngéli pa lekë në Barcelonë: Pija ujë në…(VIDEO)

Iva Tiço ka rréfyer së fundmi një situatë që i ka ndodhur në udhëtimin e saj në Barcelonë, ku kishte shkuar së bashku me...

Djali i Vjosa Berishës dedíkim prékës për nënën e ndjérë: “Të dua përjetësisht e përtej”! (FOTO)

Dy ditë më parë u ndà nga jeta regjisorja e njohur Vjosa Berisha. Lajmin e bëri të ditur bashkëshorti i saj, Fatos Berisha përmes një...

Nora u harrua! Robert Berisha dhe e dashura e tij u arràtisën për pushimet e para (FOTO)

Prej disa javësh, Robert Berisha ka bërë publike lídhjen e tij të dashurisë me Laureta Maqedonci. Ndonëse, kanë qenë prej kohësh bashkë, çifti zgjodhi pikërisht...

Ndryshime rrënjësore në PërPuthen! Ikin Bora dhe Olsa, ja kush e merr në dorë pruduksionin! (FOTO)

Ndryshime të reja priten të ndodhin në Top Channel, dhe me konkretisht emisionin “Për’Puthen”. U nis si fillim si një rubrikë në “E diell”, por...

Tashmë ska më dyshíme! Ish-burri i Rudina Dembacaj i jep fund beqarisë! (FOTO)

Lajme të mira vijnë nga ish-baahkëshorti i Rudina Dembacaj. Para pak kohësh ai bëri publike lídhjen me Marisa Prezën duke postuar mjaft foto të ëmbla...

Ndodh edhe kjo! Sonila Meço merr brískun në dorë dhe tregon si i rruan këmbët (VIDEO)

Moderatorja Sonila Meço shpesh herë është bërë pjesë e mediave rozë ku si jeta prefesionale dhe ajo private nuk kanë kaluar pa u komentuar...

Bora nuk do jetë më në PërPuthen, një emër i njohur dëshiron ta zëvendësojë! (FOTO)

Moderatorja e njohur, Elita Rudi është tejet aktive në rrjetet sociale. Elita bën herë pas here biseda virtuale me ndjékësit ku u jep atyre mundësinë...

Olsa Muhameti zbulon ç’do të ndodhë në “Kepin e Tundimeve”: Fituesi merr kaq Euro! (VIDEO)

Edhe pak ditë na ndajnë nga programi më i ri që do të nisë në Top Channel. “Kepi i tundimeve” do t’ju shoqërojë gjatë ditëve...
error: Alert: Content is protected !!