Ballina Magazina

Magazina

Ceremoni super private, aktorja e famshme martohet për herë të dytë

Aktorja e famshme Hilary Duff i ka dhënë fund beqarisë së saj me partnerin Matthew Koma.

Ekskluzive Juda.al/ Rikthehet SHBLSH në Klanifornia!

SHBLSH, grupi i famshëm i aktorëve që depërtuan dhe ngelën gjatë në memorien e shqiptarëve në fillimet...

Baby G dridh të pasmet para babagjyshit

Reperja shqiptare, Baby G, ka paralajmëraur për fansat se do të sjellë shumë projekte të reja gjatë...

Loredana Zefi organizon festë të veçantë në njëvjetorin e lindjes së vajzës

Në familjen e reperes nga Ferizaj, Loredana Zefi, ditën e sotme (e diel), kremtohet një ditë e...

Mihrije Braha thotë se nuk ia fal tradhtinë Naimit

Mbrëmë (e shtunë), në emisionin “Shiko kush Luan” në mesin e shumë të ftuarve ishte edhe çifti...

CAPITAL T ka qenë në lidhje me Dhurata Dorën dhe ne s’dinim gjë? Reperi zbulon të vërtetën për herë të parë! [VIDEO]

Capital T si rrallëherë ka folur për jetën private, përpos projekteve të reja në muzikë. I ftuar në emisionin “N’drrimi i natës”,...

FOTOT/ Ish-e dashura e deputetit i vë flakën debatit ‘Antishpifje’, vendos ‘censurën’ sipër gjoksit dhe …

Iva Aliko: Jam kundër paketës, e shoh si presion ndaj medias e fjalës së lirë Kalimi për votim në...

Ju kujtohet çfarë tha Lori për tatuazhet? Tashmë duket se ndryshoi sërish mendim

Pak kohë më parë, trashëgimtarja e ‘Top Channel’, Lori Hoxha pohoi për të gjithë ndjekësit e saj se ishte penduar për disa...