Ballina Magazina

Magazina

Nuk ka më kthím pas! Juli ‘nxjérr zbùluar’ Mevlanin dhe Ledjanën (FOTO)

Ndër çiftet më të për folur të programit më të ndjékur të vitit "PërPuthen", Ledjana dhe Mevlani, janë kryetema e portaleve në kë to...

Ndjékësja i plàs bòmbën ish-konkurrentes së PërPuthen: Ishe e fejuar por hyre për famë!

Personazhet e programit "PërPuthen" janë kthyer në figurat publike më të ndjékur dhe më të klikuar nga publiku. Ato janë pjesë e botës së thashéthémeve...

Dy ish-konkurrentët kàpen màt pranë njëri tjetrit, njëri i PërPuthen rinore tjetri i +40 (VIDEO)

Dy ish-konkurrentet e programit me te ndjekur te vitit “Per'Puthen” janë pikasur nga portalet e mediat roze për afrimitetin e treguar ndàj njeri-tjetrit në...

Muzika nuk ndalet në ditën e zísë, krítíka te àshpra për artistët shqiptare qe nuk respektuan tràgjedinë në Kroaci!

Data 26 Korrik, u shënua si dite zíe nga presidentja e Kosoves, Vjosa Osmani. Kjo në nder te víktímave te aksídentít te ndodhur ne...

Antonela merr dhuratën e veçantë dhe të gjithë mendojnë se ia bëri…Mevlani!

Eventi i ditëlindjes se ish-konkurrentes te programit Per’Puthen, Antonela Berisha, ka qene kryetema e ditës neper portale e media online. Ajo pati shume te ftuar...

Mevlani refùzon ftesën e ditëlindjes së Antonelës, ja arsyeja (FOTO)

Mevlan Shaba, tashme këngëtari me famë të madhe i muzikës së lehte dhe pop, ish-konkurrent i programit më të përfolur të vitit “Për’Puthen”. Marrëdhënia e...

Zef Deda feston ditlindjen, ja urimi i veçantë i Julit për të atin (FOTO)

Ditën e sotme, aktori i mirënjohur i humorit shqiptar, Zef Deda, feston 71-vjetorin e tij të lindjes. I biri, Juliani, nuk ka harruar ta urojë...

Antonela nuk héq orë nga Mevlani, thùmbon kéq Ledjanën!

Ledjana, Mevlani dhe Antonela vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes mediatike dhe deklaratat e tyre bëhen herë pas here lajm. Edhe pas daljes nga...
error: Alert: Content is protected !!