Ballina Magazina

Magazina

Edhe pse u tërhoq nga ekrani, Xhemi Shehu do rikthehet sërish dhe gjejeni pak se ku! (VIDEO)

Moderatori dhe aktori i njohur, Salsano Rrapi, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Goca dhe Gra’. Salsano Rrapi nuk i ka shpëtuar ‘pyetjes...

Çméndet Monika, i kërkon Donaldit puthje në buzë! (VIDEO)

Sot në “Big Brother VIP” ka qenë dita e dënímeve dhe Donaldi është dénuar t’i përgjigjet çdo gjëje “Po”. Pjesë nga biseda: Monika: Unë dua të...

Iliri sheh gruan në ëndërr dhe shpreh dëshirën e pazakontë (VIDEO)

liri ka rrëfyer ëndrrën e tij me Emanuelën dhe planet për tu bërë me fëmijë të dytë. Gjatë një bisede me Einxhelin, u shpreh se...

Konkurrenti i PërPuthen shòkon me deklaratën e tij: Ne nga Dukagjini nuk i përmendim gratë! (VIDEO)

Eduard Kuçi është rikthyer përsëri në “Për’Puthen” dhe sot ishte takimi i tij i parë me Ana Lleshin. Ana e pyeti se përse ka vetëm...

A e pëlqen Fjoralba, DJ DAGZ si të dashurin e shoqes së saj të ngushtë Einxhel? Ja reagimi i saj!

Një nga lidhjet e krijuara brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania” ka qenë ajo mes Einxhel dhe Dj Dagz. Teksa Dagz ka dalë tashmë...

E papritur por e vërtetë! Ish-konkurrenti i PërPuthen kthehet sërish me gruan! (VIDEO)

Arsimi, konkurrént i “Për’Puthen 2” bëri bujë, sepse deklaroi që në hyrje të tij se ishte i divòrcuar dhe se ka një djalë. Ai gjithashtu...

Donaldi xhéloz i çméndur, ja deklarata e tij për Beatrix pas ngàcmímeve të Arjolës dhe Beniadës! (VIDEO)

Ndonëse ka vetëm pak ditë që Beatrix është larguar nga "Big Brother VIP", Donaldi duket se e ndjén shumë mungesën e saj. Ai është parë...

Personazhi i njohur thùmbon Beatrix dhe nuk kursen krítíkat për Ilirin: Ai është…(FOTO)

Stilisti i njohur shqiptar, Niko Komani ishte i ftuar ditën e djeshme në emisionin “Live from Tirana” në "Top Albania Radio" ku ka komentuar...
error: Alert: Content is protected !!