Ballina LAJME/BOTE

LAJME/BOTE

Bebe Rexha flet për péngun që i ka ngelur nga gjimnazi, ja për çfarë bëhet fjalë

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha në një intervistë së fundmi për “Walgreens” ka kujtuar periudhën e gjimnazit. Por kjo jo rastësisht, pasi së bashku me “Walgreens”,...

E trìshtë! Gjendet i vdékur sëbashku me të dashurën e tij aktori i njohur (FOTO)

Aktori i famshëm i filmit “Twilight” Gregory Tyree Boyce dhe e dashura e tij janë gjetur të vdékur në shtëpinë e tyre në Las...

Vdés aktori i famshëm i filmit “Scarface”

Aktori i njohur amerikan i cili luajti në filmin “Scarface”, Geno Silva, ka vdékur në moshën 72-vjeçare. Ai luajti rolin e vràsësit të pamëshìrshëm që...

Kinematografia në zi! Ndërron jetë komediani legjendar

Ka ndërruar jetë në moshën 86-vjeçare aktori legjendar Fred Willard. Ka qenë vajza e tij Hope që ka konfirmuar lajmin e trìshtë për “TMZ”. “Babai...

U prek nga Koronavìrusi, vdés reperi i njohur amerikan (FOTO)

Reperi i njohur amerikan TY, emri i vërtetë i të cilit është Ben Chijioke ka hùmbur jetën pas lùftës me koronavìrusin. Pak ditë më parë,...

Miliarderi bëhet baba i një djali! Emri tij është një…ekuacion!

Ditën e sotme, Elon Musk dha lajmin e bukur se është bërë sërish baba, duke ndarë në Twitter fotot e para të djalit të...

Vdés aktori i njohur i filmit që théu rekordet në shikueshmëri (FOTO)

Ekipi i komedisë së Give My Head Peace tha në një deklaratë se: “BJ është pjesë e familjes Give My Head Peace. Ai ishte...

Prékëse! Amaneti i fundit i babait të 2 fëmijëve që hùmbi jetën nga COVID-19 në Itali

Një shqiptar ka ndërruar jetë nga koronavirusi në Itali. Vìktima është Altin Hyso, 45 vjeç, i cili ka ndërruar jetë dje në spìtalin e...