Ballina Kultura / Filmi

Kultura / Filmi

Corona Virusi prek James Bond: Ky do të jetë fati i tij

Ka muaj që po reklamohet e interesimi për ta parë është jashtëzakonisht i madh. Mirëpo, premiera ‘007: No Time...

Gjithçka që dimë për sezonin e katërt të “La Casa de Papel”

Sipas imazheve të shpërndara nga Netflix, grupi po kalon një nga momentet e tij më të këqija, një situatë që do të...

Publikohet ‘trailer’-i i filmit “Fast and Furious 9” Është një perlë

Në këtë episodin e nëntë të sagës “Fast and Furious”, Dom Toretto i luajtur nga Vin Diesel ka një aventurë të gjatë...

ECXLUSIVE Juda.al / Dalin momentet e numrit të ri të SHBLSH !

Pak minuta më parë aktori i humorit Julian Deda ka postuar në faqen e tij të Facebook. Disa nga momentet e xhirimit...

Historia e kremtimit të Krishtlindjes

Kur njerëzit varin nëpër shtëpi yje të ndriҁuar dhe figura ëngjëjsh nëpër dritare dhe Santa Claus-ët...

Shtatë filmat që janë të përsosur për t’i parë gjatë Krishtlindjeve

Pasi të kemi nxituar për 12 muajt e fundit, më në fund kemi një shans të ngadalësojmë,...

Festivalin e RTSH-së e fiton Elvana Gjata? Eli Fara i thur lavde Vera Grabockës: Grua e fuqishme, pushteti i vetëm i saj është …

Para se të performonte disa nga këngët e saj, Eli është pyetur nga moderatorja e emisionit Marina Vjollca lidhur me zërat që...
error: Alert: Content is protected !!