Fun

Muharrem Hoxha rréfen momentin epík nga komedia e famshme

Të gjithë e njohin telekomedinë “Fundi i Marrëzisë” dhe veçanërisht skenën e famshme të dhùnës së gruas ndaj burrit, i cili nuk zgjidhte dot...

Thyen karantinen, vajzat tallen keq me policët: A keni me ndez? (VIDEO)

Pak më parë në redaksinë e JOQ Albania publikuam një lajm ku një 61-vjeçar i gjorë nga një fshat i Elbasanit, i...

AKEP merr vendimin/ Bllokohen adresat pòrnògrafike (FOTO)

Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare nëpërmjet një njoftimi ka bërë me dije se do të bllokohen faqet pòrnografike.

E kishte quajtur padashje “Gjenital”, aktorja e njohur i ndryshon emrin të birit (FOTO)

Dëshira për një emër të veçantë ka bërë që një aktore e famshme të gabojë me zgjedhjen për vogëlushin e saj.

Kjo foto tregon atë që zemra juaj do mese tepërmi (FOTO)

Hidhini një sy fotos së mësipërme. Imazhi i parë që patë fillimisht , zbulon atë që zemra juaj nuk e thotë dot...

Kreativitet në kohë pandemie, mjekët vendosen ne kartëmonedha (FOTO)

Në një situatë të pazakontë pandemie, sytë e shpresës janë kthyer drejt bluzave të bardha. Aktualisht mbarë vendi kërkon të dijë ç’thuhet...

Mahnitëse! Nëna 42-vjeçare sjell në jeët fëmijë e…22-të! (FOTO)

Prindërit e familjes më të madhe në Britani, kanë mirëpritur fëmijën e tyre të 22-të, në mesin e epìdemisë së virusìt korona.

Lëpiu tualetin e avionit, i riu rezulton i infektuar me koronavirus

Një 21-vjeçar ka pranuar të bëjë sfidën më të fundit të TikTok të frymëzuar nga influencuesja, Ava Louise. Sfida...
error: Alert: Content is protected !!