Ballina Femra

Femra

Mësoni se cfarë është grimi i përhershëm

Sa zgjat grimi i përhershëm? Kjo varett plottësisht nga çfarë trajttimi merrnii por, në përgjiithësi do tt’ju zgjasë diku...

Shën Valentini: Sa shpenzojnë shqiptarët për lule!

Burrat shqipttarë po blejnë gjithnjë e më shumë buqeta me lule sii dhurattë për Shën Valentin. Sipas INSTAT, në...

Vallëzimi tërheqës i Dhurata Dorës

Ndërkohë që koncertet e saja janë të vazhdueshme në vende të ndryshme të botës, Dhurata Dora qëndron aktive edhe në rrjetet sociale. Autorja e hitit...

FOTO Miriam ndan momentin e bukur Ameli – Duam

Ardhja në jetë e Duam, duket të ketë qenë e mirëseardhur për Ameli, vajzën e Miriam Canit dhe Alban Skënderajt. Ndryshe nga fenomeni i rëndomtë...

Stili i flokëve të 2020-ës vjen nga Sanremo

Ishin zgjatime apo flokët e saj të vërtetë? Kush e di, ajo që ka rëndësi është që ato onde u vunë re...

Sanremo: Sot nata e shumepritur e Alketa Vejsiut!

Pas festivalit të Radio Televizioni Shqiptar, e cila një synim i Alketa Vejsiu, prezantuesja po e jetëson një tjetër ëndërr. Tashmë dihet që Vejsiu do...

Flaka Krelani nuk shfrytëzon palestrën vetëm për të ushtruar!

Flaka Krelani përveç se i kushton gjithë energjinë artit të saj, një kohë të konsiderueshme i kushton edhe fizikut të saj. Një grua që kuron...

“I dua strijat e mia, sa herë i shoh ndihem akoma më grua” mamaja e 3 fëmijëve që lufton paragjykimet në Instagram

Në një kohë kur shtëpitë më të mëdha të modës, televizioni dhe rrjetet sociale vazhdojnë t’i thurin elozheve grave të dobëta,...