Ballina Cult

Cult

Si ta kuptosh që të kanë bllokuar në WhatsApp!

Jeni zënë me një mik? Dëshironi të shmangni një ish-të dashur? Ekzistojnë një numër arsyesh që mund të dëshironi të bllokoni një...

Çmimet “Oscars”: Del lista e plotë e nominimeve, ja filmi që kryeson…

Më 9 shkurt do të zhvillohet ceremonia e rëndësishme e ndarjes së çmimeve “Oscars 2020”. Pjesë e tij do...

Ardit Gjebrea nuk e mban dot veten në emision: “Jam një lumë me lot përbrenda!”

Ardit Gjebrea ka treguar sot vështirësinë e të qenit prezantues, kur i duhet të përjetojë emicione pa...

“Jeta nuk është vetëm seks”: Aktori i njohur i “Portokalli” tregon si u nda nga e dashura që nuk njihte Kadarenë

Ledio Lako, aktori i njohur i “Portokalli” ishte i ftuar së fundmi në emisionin “Mos i fol shoferit”. Në...

Mos vallë kjo ishte arsyeja e largimit të Meghan dhe Harry-t nga familja mbretërore?

Ditën e djeshme, çifti mbretëror, Harry dhe Meghan Markle, njoftuan se po hiqnin dorë nga posti i tyre në familjen mbretërore.

“Po flas se plas”- Olta Gixhari plas bombën: Pa ikur Hervin Çuli Teatri Kombëtar s’do bëjë hajër, të gjitha rolet ia jep gruas së...

Aktorja Olta Gixhari ka plasur “bombë” duke u shprehur se Hervin Çuli ia ka dhënë të gjitha rolet në Teatrin Kombëtar dhe...

Noizy lë pas artistet e tjerë shqiptarë, i pari që arrin këtë sukses

Noizy është ndër artistët më të suksesshëm shqiptarë. Në karrierën e tij muzikore ai ka realizuar disa albume dhe...

Prej më shumë se një viti mungese në ekran, rikthehet gazetarja e famshme në Euronews Albania

Të hënën, më 6 janar në orën 19:00 fillon transmetimi LIVE i emisionit që rikthen gazetaren e njohur, Ilva Tare në Euronews...