Ballina Auto

Auto

Noizy lë pas artistet e tjerë shqiptarë, i pari që arrin këtë sukses

Noizy është ndër artistët më të suksesshëm shqiptarë. Në karrierën e tij muzikore ai ka realizuar disa albume dhe...

FOTO / Plas mes Besit dhe Encës: Aktori i përmendi ‘ballkonin’, këngëtarja i bën …

Deklarata e Bes Kallakut në emisionin “Shiko kush luan” ka ngjallur debat mes tij dhe këngëtares Enca. Ai tregoi...

DEKLARATË/ Nis lufta e ftohtë Bes Kallaku e thotë hapur për Ermal Mamaqin: Unë jam humorist kurse ai…

Këtë të shtune në Top Channel është i ftuar aktori i humorit Bes Kallaku. Ky i fundit ka vendosur...

McLaren zbulon modelin më të fuqishëm të serisë së tij sportive

McLaren britanik ka një vit të pasur kur bëhet fjalë për modele të reja që rrumbullakojnë versionin më të fuqishëm nga seria...

Del në shitje Jaguar C-X75

Makina nuk është prodhuar kurrë, ndërsa u përdor vetëm në film për nevojat e agjentit sekret britanik Në vitin...

Audi TT do të arrijë tërësisht ndryshe, shndërrohet në SUV që mbushet me rrymë

Zëvendësi i modelit TT, është duke u punuar nën kodin eTTron Në 20 vitet...

Volkswagen Golf është shfaqur në rrjetet sociale nga një grup çek, disa ditë para prezantimit zyrtar

Prezantimi zyrtar i të shumëpriturit Volkswagen Golf bëhet më 24 tetor, ndërsa një grup çek ka arritur...

Tesla konfirmon se do ta sjellë në nëntor një pickup, me dy hapësira për bartje mallrash

Ky pickup, nuk e ka vetëm një hapësirë për bartjen e mallrave, por dy të tilla