Ballina Auto

Auto

Noizy lë pas artistet e tjerë shqiptarë, i pari që arrin këtë sukses

Noizy është ndër artistët më të suksesshëm shqiptarë. Në karrierën e tij muzikore ai ka realizuar disa albume dhe...

FOTO / Plas mes Besit dhe Encës: Aktori i përmendi ‘ballkonin’, këngëtarja i bën …

Deklarata e Bes Kallakut në emisionin “Shiko kush luan” ka ngjallur debat mes tij dhe këngëtares Enca. Ai tregoi...

DEKLARATË/ Nis lufta e ftohtë Bes Kallaku e thotë hapur për Ermal Mamaqin: Unë jam humorist kurse ai…

Këtë të shtune në Top Channel është i ftuar aktori i humorit Bes Kallaku. Ky i fundit ka vendosur...
error: Alert: Content is protected !!