Ballina ARTE , MEDIA

ARTE , MEDIA

Cila arsye e shtyu Adrola Dushin të merrte pjesë në një videoklip për herë të parë?

Modelja e njohur, Adrola Dushi është shfaqur për herë të parë në një videoklip krah këngëtarit të dashur të skenës shqiptare, Eugent...

Pas një kohe të gjatë shkëputje, rikthehet fuqishëm këngëtari i njohur shqiptar

Këngëtari Vedat Ademi prej kohësh është zhvendosur në SHBA bashkë me familjen e tij. Pas një pauze disi të gjatë, ai...

Pas përplasjes në mbrëmjen e ‘Oscar’, modelja e njohur i kërkon falje Beyonce-s

Modelja e njohur, Chrissy Teigen ka vendosur që me anë të një postimi në rrjetet sociale t’i kërkojë ndjesë yllit të muzikës...

Alketa Vejsiu “vodhi” dy minuta më shumë nga “Sanremo”, reagon Amadeus

Moderatorja shqiptare Alketa Vejsiu  dhe prezantuesi i famshëm Amadeus ishin të ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Porta Porta” në “Rai1”.

Olsi Bylyku dhe ky këngëtar i njohur shqiptar kanë të njëjtin tatuazh

Këngëtari ii njohur shqiptar, Lorenc Hasrama, i ftuar në emisionin “Rreze Dielli”  ka folur për projektet e tij muzikore dhe për tatuazhet,...

Harrojeni “Vuj Vuj Vuj”, Dafina Zeqiri do sjellë super hitin e ri

Këngëtarja me origjinë kosovare korri një sukses të madh me hitin e saj” Vuj Vuj Vuj”  dhe tani ka vendosur të vijë...

Pas pjesëmarrjes në ‘Sanremo 2020’, Alketa Vejsiu gati të sqarojë gjithë zhurmat e dy muajve të fundit

Pas pjesëmarrjes në ‘Sanremo 2020’, Alketa Vejsiu ka vendosur të japë mbrëmjen e sotme një intervistë ekskluzive rreth gjithë ngjarjeve që shkaktuan...

Mozzik nuk e kishte menduar ndonjëherë, por ja çfarë do të ishte nëse nuk do të kishte lidhje me muzikën

Reperi i njohur, Mozzik ka zgjedhur që të japë rrallëherë intervista lidhur me jetën e tij private, por dhe projektet muzikore.Artisti...