Ballina Arkitekture

Arkitekture

Berat, merret vendimi për 48-vjeçarin që téntoi të pérdhùnonte 5 dhe 7 vjeçaren

Është dhënë sot masa e sigurisë për për 48-vjeçarin nga Berati, Sokol Kapinova, pas ngàcimit séksùal ndaj një vajze 5-vjeçare të cilën e génjeu...

Kërkon 5000 Euro për të ngelur shtatzënë! Njihuni “mjeku” që të shëron me një të prekur

Një shërues popullor që quhet Andreja Pepkolaj pretendon se zgjidh problemet shëndetësore e sociale të njerëzve përmes ritualeve që kushtojnë deri në...

Desjana dhe Xhuljana, Njihuni me vajzat me aftësi të kufizuara nga Lushnja që përlòten të gjithë shqiptarët

Programi “Dua të të bëj të lumtur” që në puntatat e para ka trajtuar dhe sjellë në ekranet tona histori tepër të dhimbshme, plot...

Parashikimi motit për ditën e sotme 9 Shkurt 2020

Kushtet e qëndrueshme atmosferike vijojnë të jenë prezente në vendin tonë, duke bërë që deri në mesditë të kemi alternime kthjellimesh dhe...
error: Alert: Content is protected !!