Ballina Aktualitet

Aktualitet

Rrëfimi i vajzës jetime: Si më shfrytëzoi për prostitucion ‘Zogu i Tiranës’

Hermes Nikaj, ose siç njihet ndryshe si ‘Zogu i Tiranës’ do të kalojë në burg natën e...

U fut nën rrënoja për të shpëtuar njerëzit pas tërmetit, Meta nderon mjekun me Titullin e lartë

residenti Ilir Meta ka nderuar ditën e sotme me Titullin e lartë “Për Merita të Veçanta Civile”,...

Zef Deda: Më mbyllën në psikiatri dhe më paralizuan me gjilpëra

Zef Dedën, humoristin e papërsëritshëm, kunatin e shokut Xhemal, Çaplinin shqiptar, të gjithë e njohim nga magjia...

Skandalet e 2019-ës që shokuan shqiptarët!

2019-ta, thuajse iku. Kanë mbetur edhe 6 ditë nga ky vit, ditë që zakonisht kalohen duke bërë...

“Nuk është për ty ajo!” Ermal Mamaqi nuk donte që Gent Bejko të prezantohej me Xhoin!

Aktori i njohur Gent Bejko ka treguar se ka qenë Ermal Mamaqi ai i cili e ka...

Po Eneda Tarifa a flet me Fifin pas “Këngës Magjike”?

Pas shpalljes së fitueses së “Këngës Magjike”, u duk sikur pati një hatërmbetje nga ana e Fifit,...

Puthje dhe përkëdhelje intime: Flori Mumajesi dhe Jonida Maliqi, në një lidhje të fshehtë?

Në një video të publikuar së fundmi nga Panorama, duket se Flori Mumajesi dhe Jonida Maliqi...

“O gjallesë, injorante” aktivistja nuk lë gjë pa i thënë Alketa Vejsiut: Je e dhunshme, do të procedoj ligjërisht

Vijojnë polemikat edhe dy ditë pas përfundimit të finales së Festivalit të Këngës në RTSH ku u...
error: Alert: Content is protected !!