Ballina Aktualitet

Aktualitet

Julian Deda ka 2 fjalë zemre për të gjithë shqiptarët ! Ja urimi i tij

Aktori i mirënjohur i humorit ka shpërndarë sot ne mediat sociale një urim për të gjithë shiqptarët . Ja fjalët e...

Arrestohet Aleksandër Gjoka! Ja çfarë masë sigurie kërkon Prokuroria

Aleksandër Gjoka ka dalë sot në gjykatën e Tiranës e cila pritet të marrë vendim për masën e sigurisë ndaj këngëtarit. 

“Zogu i Tiranë” flet për herë të parë pas arrestimit

Hermes Nikaj, i cili u arrestua nga policia me akuzën e prostitucionit dhe shfrytëzimit të prostitucionit, foli për herë të parë pas...

Po tani a do heshtë Flori Mumajesi ?

Kompozitori Flori Mumajesi dëshmoi dje se përtej të qenurit emocional, impulsiv, artistik, mirënjohës, i lënduar, i lumtur, shok, ish-shok, është njerëzor. Në...

A i dha dorën dhe e uroi për fitoren? Arilena Ara ka dy fjalë për Elvana Gjatën: Unë në fakt nuk…[FOTO]

Mes grupit më të diskutuar të pretendentëve, Arilena Ara është shpallur fituese dhe menjëherë pas trofeut, ajo tha se ndryshe nga çdo...

Je kokrra e legenit!” Laert Vasili, sherr me artistët (VIDEO)

Laert Vasili ka publikuar një video ku shfaqet duke bërë sherr me disa aktorë, pjesë të Aleancës...

Gold AG i drejtohet Edi Ramës pas takimit me Vuçiqin: Mos mendo se i biri i shkinës të do më shumë sesa Ramushi

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, është takuar të premten në Tiranë me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama...

A do të bjerë borë për Krishtlindje? Zbuloni parashikimin e motit

Teksa jemi në prag Krishtlindjesh, të shumtë janë ata që kanë kuriozitet për parashikimin e motit....