Juda_al

Editor in chief

Latest Articles

Nuk i dolën shpenzimet për të bërë dasmën, nusja merr vendimin e çuditshëm…

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Rumani, ku nusja dhe dhëndri nuk kanë arritur të mbulojnë shpenzimet e dasmës, kështu që...

Tha se gratë janë shkaktare që burrat kanë dashnore, Robert Berisha: E dhj*va fare!

Deklarata e Robert Berishës se gratë janë shkaktare që burrat kanë dashnore shkaktoi indinjatë tek njerëzit, duke u konsideruar si seksite.

Denoncimi i qytetarit: Fëmijët s’kanë ku te kalojnë!

Rruga e fshatit Drenovice të Beratit që i përket bashkisë së Urës Vajgurore prej shumë vitesh ndodhet në gjendje tejet të...

U përfol për një lidhje me Lei Krajën, Robert Berisha ju jep fund thashethemeve

Në dhjetor të vitit 2018, Lei Kraha tërhoqi vëmendjen me deklaratën e saj për Robert Berishën gjatë emisionit “Shiko Kush Luan”.

Seriali më i mirë turk; Të gjithë ‘çmendur’ pas fituesit

Serialet turke kanë marrë famë në të gjithë botën dhe transmetohen në disa shtete, madje deri në Amerikë. Nisur nga shikueshmëria e...

‘Çmenden’ kompanitë celulare, nga java tjetër rriten çmimet e ofertave

Tre operatorët celularë do të rrisin çmimet e paketave me parapagesë duke filluar nga muaji Shkurt. Vodafone Albania dhe...

“Mamin ma pèrdhùnùan dy herë”, rrëfimi rrènqethès i gazetares në Sanremo

Gazetarja arabo-izraelite, Rula Jebreal prezantoi mbrëmë në natën e parë të “Sanremos”. Jebreal i përlòti të gjithë me fjalimin e saj prekës...

Qeveria nisi aksionin e OFL-së, por nuk ka transparencë!

Polícia e Shtetit ka publikuar pamjet e asaj që ajo e quan OFL, që nisi sot aktivitetin nga qyteti i Shijakut.
error: Alert: Content is protected !!