Juda

Editor in chief

Latest Articles

Shtatë filmat që janë të përsosur për t’i parë gjatë Krishtlindjeve

Pasi të kemi nxituar për 12 muajt e fundit, më në fund kemi një shans të ngadalësojmë,...

“Anna” e Norës dhe Gjikos arrin një milion klikime për një ditë

Dje (e premte), artistët e njohur të estradës shqiptare, Nora Istrefi dhe Gjiko, publikuan këngën e re,...

Tayna merr vëmendje me një pozë nga pasqyra, teksa thekson linjat trupore

Meqë tanimë jemi në fund të këtij viti dhe shumë prej artistëve janë të angazhuar me koncerte...

Në prag të festave, Rina Balaj pozon në krahët e Sin Boy

Ka tash e sa kohë që po përflitet për një lidhje të mundshme mes reperëve Rina Balaj...

E para që fitoi nga Kosova, Albërie Hadërgjonaj flet pas rikthimit në Festivalin e RTSH-së

Megjithëse festivali i RTSH-së tanimë ka traditë 60-vjeçare, këngëtarët nga Kosova filluan të merrnin pjesë që nga...

Fifi komenton performancën e Robert Berishës…

Këngëtari Robert Berisha ka konkurruar në natën e dytë të Festivalit të Këngës në Radio Telvisionin Shqiptar.

Gold AG i drejtohet Edi Ramës pas takimit me Vuçiqin: Mos mendo se i biri i shkinës të do më shumë sesa Ramushi

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, është takuar të premten në Tiranë me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama...

Dua Lipa duket mahnitëse në xhaketën rozë, teksa nuk i lëshon duart nga i dashuri i saj rrugëve të New Yorkut

Ajo ka qenë shumë aktive në media kohëve të fundit, duke promovuar albumin e saj të ardhshëm.
error: Alert: Content is protected !!