Juda

Editor in chief

Latest Articles

Gati për 2020-ën! Luana Vjollca surprizon me risinë e radhës në emisionin e saj

Një ndër moderatoret më të njohura të ekranit e ndër më të dashurat për publikun shqiptar, Luana...

Çfarë të bëni nëse s’keni mjaftueshëm para për dhurata

Periudha e fundvitit është kaq festive, sa është e pamundur të mos ndalesh para vitrinave të dyqaneve...

Flirtimi me kolegë e zvogëlon stresin në zyre

Flirtimi mund të ndikojë që ta bëjë vendin e punës një vend më të mirë.

Femrat të cilat kanë të dashur joshës janë më të motivuara t’i përmbahen dietës

Motivimi i një gruaje për t’iu përmbajtur dietës mund të jetë i ndërlidhur me pamjen fizike të...

Kurrë nuk ka pasur më shumë tradhti në lidhje dhe martesa, e gjitha fillon në të njëjtin vend

Duket që kurrë nuk ka pasur më shumë tradhti se në lidhjet dhe martesat aktuale

Rita Ora i lë pak vend imagjinatës, ndërsa publikon një fotografi me bikini për Krishtlindje

Ajo ka marrë pushim të bujshëm për të kaluar ca kohë të mirë me familjen e saj...

Genta Ismajli merr një sërë dhuratash luksoze nga i dashuri për fundvit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, është shndërruar në një prej personazheve më të përfolur të momentit.

Kanye West publikon albumin e ri për Krishtlindje “Jesus is Born”

Reperi me famë botërore, Kanye West, pikërisht për Krishtlindje ka publikuar albumin e ri “Jesus is Born”.
error: Alert: Content is protected !!