Juda

Editor in chief

Latest Articles

Detaji simbolik në foton e Alketa Vejsiut

Në një set fotografik të realizuar nga fotografi shqiptar Eugenio Qose, Alketa Vejsiu shfaqet e veshur me një kostum të kuq...

Njohja e patentave shqiptare në Gjermani, ky është lajmi i mirë

Kryeministri Edi Rama ka dhënë lajmin e mirë për të gjithë shqiptarët që jetojnë dhe punojnë në Gjermani lidhur me njohjen e...

Lùm Ariana që e ka! Ermal Fejzullahu i bën bashkëshortes dhuratën super luksoze

Ermal Fejzullahu është një ndër partnerët më romantikë të showbiz-it shqiptar. Këngëtari nuk humbet asnjë rast për të surprizuar...

Loredana e emocionuar, vajza e saj Hana hedh hapat e parë dhe publikon videon e adhurueshme

Në muajin dhjetor  të vitit 2018, Loredana dhe Mozzik u bënë prindër për herë të parë. Në jetë erdhi...

Vajza e Lyrical Son festoi ditëlindjen e saj të parë dhe pamjet janë kaq të ëmbla!

Të dielën, familja e Lyrical Son ka pasur festë! Vogëlushja e familjes Erika ka festuar ditëlindjen e saj të...

E kryqèzuan për deklaratën lidhur me dashnoret! Roberti sqaron situatën, por sapo i hodhi më shumë benzinë zjarrit

Pak ditë më parë, Robert Berisha bëri një deklaratë në emisionin “Prive”, e cila ka ngjallur shumë komente tek ndjekësit.

E dimë që e keni në garderobë! Është koha të nxirrni veshjen më të famshme të 2020-s

Cila është ajo veshje që kombinohet lehtë, që nuk të harxhon fare kohë kur e vesh dhe që të tregon me stil...

U martua për herë të pestë, Pamela nuk ndalon fotot me burrin 74-vjeçar

Në një ceremoni private të mbajtur në Malibu, Pamela Anderson u martua për herë të pestë, me producentin e njohur, 74-vjeçar...
error: Alert: Content is protected !!