Juda

Editor in chief

Latest Articles

Po tani ç’ndodhi?! E ngacmoi nga origjina, vazhdon SHERRI i bujshëm mes Stresit dhe Noizyt: Veç trimat hanë plumb b****[VIDEO]

Pikërisht kur menduan se sherri i tyre mori fund, Stresi dhe Noizy e kanë rindezur atë....

Sipas Aleksandër Gjokës, “Festivali i RTSH-së” s’kishte asgjë transparente

Këngëtari i njohur Aleksandër Gjoka ka folur në studion e lajmeve në “News24” rreth festivalit shumë të...

“Mos u ngatërro me motrat Vjollca!” Alketa Vejsiu reagon pas zhurmës së madhe!

Alketa Vejsiu ka reaguar më në fund pas zhurmës së madhe që u bë me shkrimet ironizuese...

Jonida Vokshi nënë për herë të parë! Moderatorja në pritje të ëmbël

Në muajin shtator të vitit që lamë pas, moderatorja Jonida Vokshi i dha fund beqarisë me partnerin...

Pedagogu Ervin Goci: “Kush ka noj lek borxh sa t’më kalojnë rrogën?”

Pedagogu Ervin Goci ka ngritur një problem goxha të madh që po shqetëson të gjithë pedagogët këtë...

Flet vëllai i nuses së dajës së Adelinës: “Arlinda u rrah brutalisht nga i shoqi, keqtrajtohej prej 20 vjetësh!”

Në lajmin e publikuar nga Adelina thuhej, se ka qenë bashkëshortja Arlinda Mehmetaj që ka sulmuar të...

I tha se ka “rënë nga fiku”, Majku shan rëndë Tayna-n por më pas pendohet dhe… (FOTO)

Reperja e njohur, Tayna, ishte e ftuar të shtunën e 4 janarit në emisionin “Shiko Kush...

Luanën e ngacmoja për Marinën! Getoari hap zemrën dhe çfarë nuk na tha për jetën private!

Getoar Selimi ka folur si rrallëherë në një rrëfim për jetën e tij private!
error: Alert: Content is protected !!