Juda

Editor in chief

Latest Articles

Gena kritikon festivalin: ‘Na u premtua se do të merrnim pjesë në një festival vlerash’

Gena, pjesëmarrës në “Festivalin e Këngës” me “Shqiponja e lirë”, përmes një statusi në Instagram kritikoi ashpër...

Marina tregon hallin me vjehrrën: Kur vjen në shtëpi, rri 3 muaj

Marina Vjollca eshte padyshim nje nga moderatoret me te dashura per publikun, por po kthehet edhe ne...

Puthje dhe përkëdhelje intime: Flori Mumajesi dhe Jonida Maliqi, në një lidhje të fshehtë?

Në një video të publikuar së fundmi nga Panorama, duket se Flori Mumajesi dhe Jonida Maliqi...

“O gjallesë, injorante” aktivistja nuk lë gjë pa i thënë Alketa Vejsiut: Je e dhunshme, do të procedoj ligjërisht

Vijojnë polemikat edhe dy ditë pas përfundimit të finales së Festivalit të Këngës në RTSH ku u...

Matchy-matchy: Kylie dhe Stormi realizojnë pozën më të bukur të Krishtlindjeve

Miliarderja 22-vjeçare, Kylie Jenner, shquhet për pozat e goditura në rrjete sociale. Në çdo...

Historia e kremtimit të Krishtlindjes

Kur njerëzit varin nëpër shtëpi yje të ndriҁuar dhe figura ëngjëjsh nëpër dritare dhe Santa Claus-ët...

Ja si ta zbukuroni tavolinën për Krishtlindje!

Në fillim, para se të nisni së zbukuruari shtëpinë dhe çdo hapësirë tjetër deri te tavolina,...

Sekreti për një marrëdhënie të shëndetshme është më i thjeshtë nga ç’mendonit!

Sekreti për një marrëdhënie që i reziston kohës është në fakt diçka që ne e bëjmë prej...