Juda

Editor in chief

Latest Articles

Martohet ish-banori i Big Brother: “U realizua ëndrra ime!” (FOTO)

Ish-banori i Big brother, Damiano Agalliu i ka dhënë fund beqarisë! Ai ka dhënë...

Zef Deda: Më mbyllën në psikiatri dhe më paralizuan me gjilpëra

Zef Dedën, humoristin e papërsëritshëm, kunatin e shokut Xhemal, Çaplinin shqiptar, të gjithë e njohim nga magjia...

Gati për 2020-ën! Luana Vjollca surprizon me risinë e radhës në emisionin e saj

Një ndër moderatoret më të njohura të ekranit e ndër më të dashurat për publikun shqiptar, Luana...

Çfarë të bëni nëse s’keni mjaftueshëm para për dhurata

Periudha e fundvitit është kaq festive, sa është e pamundur të mos ndalesh para vitrinave të dyqaneve...

Flirtimi me kolegë e zvogëlon stresin në zyre

Flirtimi mund të ndikojë që ta bëjë vendin e punës një vend më të mirë.

Femrat të cilat kanë të dashur joshës janë më të motivuara t’i përmbahen dietës

Motivimi i një gruaje për t’iu përmbajtur dietës mund të jetë i ndërlidhur me pamjen fizike të...

Kurrë nuk ka pasur më shumë tradhti në lidhje dhe martesa, e gjitha fillon në të njëjtin vend

Duket që kurrë nuk ka pasur më shumë tradhti se në lidhjet dhe martesat aktuale

Rita Ora i lë pak vend imagjinatës, ndërsa publikon një fotografi me bikini për Krishtlindje

Ajo ka marrë pushim të bujshëm për të kaluar ca kohë të mirë me familjen e saj...