Juda

Editor in chief

Latest Articles

Ami ka ditëlindjen, na prezanton me vajzen Sia, sa shumë është rritur (FOTO)

Amarda Toska ka festuar sot ditëlindjen e saj midis shumë urimesh të mbërritura në llogarinë në rrjetet sociale. Moderatorja ka ndarë pamjen...

Ermal Mamaqi uron Xhodën në mënyre epike (FOTO)

Aktori i njohur i humorit, Irgen Çela duket se ditën e sotme ka festuar ditëlindjen e tij. Ermal...

Se ku ka humbur Lori Hoxha na e thotë Sara!

Trashëgimtarja e Top Medias, Lori Hoxha tash e disa muaj ka zgjedhur të ndryshojë drastikisht sjelljen në rrjete sociale.

Një tjetër anë e Taynës shpaloset këtë vit!

“Columbiana” i dha çelësin e suksesit për industrinë e muzikës shqipe, e që nga publikimi i saj Tayna mori vëmendjen e publikut...

Gjithçka që dimë për sezonin e katërt të “La Casa de Papel”

Sipas imazheve të shpërndara nga Netflix, grupi po kalon një nga momentet e tij më të këqija, një situatë që do të...

Si i kumtoi Jonida lajmin e shtatzënisë Besnikut?

Çifti shumë i dashur Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi, janë në pritje të ëmbël. Të ftuar në Soiree në...

Fustani i bardhë i Genta Ismajlit ka çmim katër shifror

Genta Ismajli po jeton historinë e saj të dashurisë dhe këtë nuk po e fsheh aspak. Vetëm para pak...

Ami i bën dedikimin dhe surprízën e bukur Ermalit për 10-vjetorin e martesës (FOTO)

  Ami dhe Ermali janë një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar, e kjo fòrcòhet padýshim nga fakti se të dy...