Juda

Editor in chief

Latest Articles

Rita Ora i lë pak vend imagjinatës, ndërsa publikon një fotografi me bikini për Krishtlindje

Ajo ka marrë pushim të bujshëm për të kaluar ca kohë të mirë me familjen e saj...

Genta Ismajli merr një sërë dhuratash luksoze nga i dashuri për fundvit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, është shndërruar në një prej personazheve më të përfolur të momentit.

Kanye West publikon albumin e ri për Krishtlindje “Jesus is Born”

Reperi me famë botërore, Kanye West, pikërisht për Krishtlindje ka publikuar albumin e ri “Jesus is Born”.

U largua nga Digitalb, Jonida Vokshi rikthehet në televizionin ku nisi gjithçka!

Statusi i të matuarës për Jonida Vokshin, moderatoren mjaft të pëlqyer të ekranit shqiptar dhe imazh prej...

Për këto 4 shenja, fillimi i 2020-ës do të jetë i vështirë!

Të gjithë duan ta nisin mbarë një vit të ri. Eshtë koha ideale për fillime dhe objektiva...

Skandalet e 2019-ës që shokuan shqiptarët!

2019-ta, thuajse iku. Kanë mbetur edhe 6 ditë nga ky vit, ditë që zakonisht kalohen duke bërë...

“Nuk është për ty ajo!” Ermal Mamaqi nuk donte që Gent Bejko të prezantohej me Xhoin!

Aktori i njohur Gent Bejko ka treguar se ka qenë Ermal Mamaqi ai i cili e ka...

Po Eneda Tarifa a flet me Fifin pas “Këngës Magjike”?

Pas shpalljes së fitueses së “Këngës Magjike”, u duk sikur pati një hatërmbetje nga ana e Fifit,...