Juda

Editor in chief

Latest Articles

Baby G dridh të pasmet para babagjyshit

Reperja shqiptare, Baby G, ka paralajmëraur për fansat se do të sjellë shumë projekte të reja gjatë...

Dafina Zeqiri me një tjetër ndryshim drastik…

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, njihet tashmë për ndryshimin e shpeshtë të stilit të flokëve.

Loredana Zefi organizon festë të veçantë në njëvjetorin e lindjes së vajzës

Në familjen e reperes nga Ferizaj, Loredana Zefi, ditën e sotme (e diel), kremtohet një ditë e...

Mihrije Braha thotë se nuk ia fal tradhtinë Naimit

Mbrëmë (e shtunë), në emisionin “Shiko kush Luan” në mesin e shumë të ftuarve ishte edhe çifti...

Dhurata Dora dhuron drekë për njerëzit në nevojë, në kuzhinën e Shoqatës Bamirëse “Jetimat e Ballkanit”

Këngëtarja e njohur e estradës, Dhurata Dora, është solidarizuar këtë fundvit me njerëzit në nevojë.

Kida vjen me një pozë atraktive në 22-vjetorin e lindjes së saj, vë në plan të parë të pasmet

Këngëtarja Kida është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo ndan çdo...

Marina, e mrekullueshme në pozat e reja

Marina Vjollca është rikthyer pas një kohe të gjatë në ekran dhe lirshëm mund të thuhet se...

Shtatë filmat që janë të përsosur për t’i parë gjatë Krishtlindjeve

Pasi të kemi nxituar për 12 muajt e fundit, më në fund kemi një shans të ngadalësojmë,...