Juda

Editor in chief

Latest Articles

Tashmë ska më dyshíme! Ish-burri i Rudina Dembacaj i jep fund beqarisë! (FOTO)

Lajme të mira vijnë nga ish-baahkëshorti i Rudina Dembacaj. Para pak kohësh ai bëri publike lídhjen me Marisa Prezën duke postuar mjaft foto të ëmbla...

Ndodh edhe kjo! Sonila Meço merr brískun në dorë dhe tregon si i rruan këmbët (VIDEO)

Moderatorja Sonila Meço shpesh herë është bërë pjesë e mediave rozë ku si jeta prefesionale dhe ajo private nuk kanë kaluar pa u komentuar...

Bora nuk do jetë më në PërPuthen, një emër i njohur dëshiron ta zëvendësojë! (FOTO)

Moderatorja e njohur, Elita Rudi është tejet aktive në rrjetet sociale. Elita bën herë pas here biseda virtuale me ndjékësit ku u jep atyre mundësinë...

Në pritje të ëmbël, Eni Koçi ndan pamjet me barkun e rrumbullakosur! (FOTO)

Dy këngëtarët e njohur, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj, janë në pritje të vajzës së tyre, e cila do jetë fëmija i dytë për...

Olsa Muhameti zbulon ç’do të ndodhë në “Kepin e Tundimeve”: Fituesi merr kaq Euro! (VIDEO)

Edhe pak ditë na ndajnë nga programi më i ri që do të nisë në Top Channel. “Kepi i tundimeve” do t’ju shoqërojë gjatë ditëve...

Harrojeni të gjithë VIP-at e famshëm, më i ndjékuri në Tik-Tok është një…refugjat! (FOTO)

Pasi u pushua nga puna mori titullin “mbreti” i Tik Tikut brenda një viti ku, ndryshe nga shumë personàzhe të tjerë të cilët i...

Kur do martohesh? Mariza Ikonomi na shkriu së qeshuri me përgjigjen e saj! (VIDEO)

Mariza Ikonomi nuk mund ti shpëtonte pyetjes së gazetarit të “Stop” i cili kërkon të dijë nëse ajo është e dashuruar dhe planet që...

Mr.Elvis bën krahasimin me vajzat e dikurshme dhe vajzat e sotme: Këto të sotmet duhet ti fusin…(VIDEO)

Këngëtari Mr. Elvis ishte sonte i ftuar në emisionin “Më lër të flas”, nga vëllezërit Veshaj. Gjatë intervistës ai ka folur për vajzat shqiptare, të...
error: Alert: Content is protected !!