Juda

Editor in chief

Latest Articles

Zbùlohet místeri përse Andi po bràktis ‘PërPuthen’

Prej disa ditësh, Andi nuk është prezent në studion e 'PërPuthen'. Sipas moderatores Bora Zemani, konkùrrénti nuk ishte mirë me shëndet për të përbàlluar studion. Mirëpo,...

Duam feston ditëindjen e parë, Miriam i dedíkon një këngë (VIDEO)

I vogli i Miriam Canit dhe Alban Skënderaj, Duam, feston sot 1-vjetorin e lindjes. Dhe në këtë ditë dhuratën më të bukur vogëlushi e...

Tuna sapo dha një mesazh të koduar dhe ishte pikërisht për Patrisin (FOTO)

Tuna Sejdi dhe Patris Berisha kanë qenë çifti më i dískutuar në mediat rozë këto kohët e fundit. E gjithë kjo nisi nga fakti se...

Diss për të gjithë! Noiyz sapo i vuri flàkën rrjetit me këngën e re! (VIDEO)

Prítjes së gjatë i erdhi fùndi dhe Noizy ka publíkuar 'díss'-in e shumépérfolur “Një herë e mirë” dhe duhet ta pranojmë se po bën...

Plàs në PërPuthen, Andi làrgohet nga emisioni? (VIDEO)

Për të gjithë ata që ndjékin rregullisht programin e dashurisë “Për’puthen”, e dinë se Andi Shehi ka màrrë pak pushim nga emisioni për shkàk...

Fifi e thotë hapur: Ky djalë i ‘PëPuthen’ më pëlqen më shumë (FOTO)

Fifi është dalluar gjithnjë si një ndér personazhet e njohur që e tregon hàptazi mendimin e saj për tema të ndryshme, qoftë edhe opinione...

Don Xhoni ‘çménd’ rrjetin, në ‘TikTok’ bëhet hit në mbarë botën (VIDEO)

Ndonjéherë për të depértuar në tregun muzikor mjàfton vetëm një ‘beat’ dhe një tekst i godítur dhe voila. Këtë na e ka vërtetuar më së...

PërPuthen/ Atdheu i dhùroi trëndafil Teas, reàgimi i Andit habít të gjithë (VIDEO)

Në emisionin e së hënës në “Për’puthen”, Atdheu surprizoi vajzat, duke ju dhuruar lule. Ai iu dhuroi nga një trëndafil të gjithave dhe moderatores Bora...