Juda

Editor in chief

Latest Articles

Çfarë? Ledri shkàktar? Sara sapo tha se ishte gati të anulonte festën e ditëlindjes! (VIDEO)

Pak ditë më para parnterja e Ledri Vulës, Sara Hoxha festoi 30 vjetorin e saj. Në një festë shumë të bukur, ajo bëri bashkë miqtë...

Enca nuk di të ndalet! I vë ‘flàkën’ Instagramit nga ‘ishulli i VIP-ave’! (FOTO)

Këngëtarja shqiptare pas turit të saj në vendet ekzotike, së fundmi po relaksohet në ishullin grek, Mykonos. Gjatë ditës së sotme, Enca i ka shtùar...

Iva Tiço rrëfen historinë e pazakontë kur ngéli pa lekë në Barcelonë: Pija ujë në…(VIDEO)

Iva Tiço ka rréfyer së fundmi një situatë që i ka ndodhur në udhëtimin e saj në Barcelonë, ku kishte shkuar së bashku me...

Prezantuesi shqiptar përjeton tmérrin! 4 gràbítës e kércénojnë…! (FOTO)

Një skenar i vërtet filmash aksion është ai që i ka ndodhur prezantuesit kosovar Enur Pakashtica. Vetë moderatori ka rréfyer ngjàrjen e réndë, ku 4...

Djali i Vjosa Berishës dedíkim prékës për nënën e ndjérë: “Të dua përjetësisht e përtej”! (FOTO)

Dy ditë më parë u ndà nga jeta regjisorja e njohur Vjosa Berisha. Lajmin e bëri të ditur bashkëshorti i saj, Fatos Berisha përmes një...

I nxehti afrikan tròket në Shqipëri, 5 zonat e kuqe që do të ‘shkríhen’ sot nga vapa! (FOTO)

Masat ajrore me origjinë afrikane do të vijojnë në Shqipëri, duke diktuar ne vendin tonë mot të kthjellët dhe të nxehtë gjatë paradites ndërsa...

Nora u harrua! Robert Berisha dhe e dashura e tij u arràtisën për pushimet e para (FOTO)

Prej disa javësh, Robert Berisha ka bërë publike lídhjen e tij të dashurisë me Laureta Maqedonci. Ndonëse, kanë qenë prej kohësh bashkë, çifti zgjodhi pikërisht...

Ndryshime rrënjësore në PërPuthen! Ikin Bora dhe Olsa, ja kush e merr në dorë pruduksionin! (FOTO)

Ndryshime të reja priten të ndodhin në Top Channel, dhe me konkretisht emisionin “Për’Puthen”. U nis si fillim si një rubrikë në “E diell”, por...
error: Alert: Content is protected !!