Juda

Editor in chief

Latest Articles

Jo vetëm aktor! Visjani dhe reperi i njohur kosovar publikojnë hitin e garantuar të verës (VIDEO)

Visjani dhe Meritoni, fansa të njëri tjetrit arrijnë të bashkëpunojnë në një rrymë të përbashkët. Visjan Ukcenaj si një fans i zjàrrtë i Meriton Ademit,...

Konkurrentja e PërPuthen+40 habit me deklaratën e saj: Jam pré e bullízmít sepse…(VIDEO)

Erlinda Ogreni konkurrentja e 'përPuthen+40', e divòrcuar dhe me një vajzë 12-vjeçare. Ajo është me origjinë nga Lushnja ndërsa aktualisht jeton në Tiranë, ku ka...

Çifti i panjohur fitoi çmimin ‘Guinnes’, arsyeja është mahnitëse! (VIDEO)

James dhe Chloe Lusted janë shpallur çifti i martuar me diferencën më të madhe të gjatësisë, rreth 60 cm. Ata u konfirmuan nga komisioni i...

Zbùlohet më në fund se me cilin këngëtar do bashkëpunojë Ghetto Geasy! (FOTO)

Ghetto Geasy i është futur prej kohësh punës dhe ka gatuar në studio hite që ne të gjithë mezi presim t’i dëgjojmë. Së fundmi, ai...

I dedíkoi këngën ‘Thíkat e mia’, ja si reàgoi ish e dashura e Alban Ramosaj ()

Alban Ramosaj ka dhënë një intervistë së fundmi për revistën “Class”, ku folur gjatë për fitoren në “Kënga Magjike” dhe jetën e tij profesionale. Mes...

Fansi bën veprimin e çmendur për Bebe Rexhën, gdhend…(FOTO)

Bebe Rexha padyshim që ka fansa të flàkë dhe këtë e vërtetoi njëri nga ata përmes një surprízë që i bëri artistes shqiptare. Ai ka...

Fjolla Morina prék me dedíkímin për gjyshen që i ndërroi jetë (FOTO)

Fjolla Morina ka hùmbur para dy ditësh gjyshen e saj të shtrénjtë. Këtë lajm e bëri të ditur vetë ajo përmes një postimi në “InstaStory”. Këngëtarja...

Antonela i drejtohet të ftuarit: Na turpërove Shkodrën! (VIDEO)

Atmosfera e vërtetë sportive gjendet tek Top Arena. Ky është emisioni sportiv i dedikuar totalisht Kampionatit Europian 2020. Përgjatë një muaji ky program do të...
error: Alert: Content is protected !!