Juda

Editor in chief

Latest Articles

John Cena Reportedly Returning For Fast & Furious 10

John Cena, American professional wrestler, actor, rapper (really?), and television presenter (Wikipedia never fails), is starring in the upcoming ninth Fast & Furious movie....

Vin Diesel Left Speechless As Fast & Furious 9 Trailer Hits…

Vin Diesel has never been a man of many words, which may have been part of the reason that Marvel Studios hired him to...

Actor in Disney’s ‘Queen of Katwe,’ diès at 15

Nikita Pearl Waligwa, an actor who appeared in Disney’s biographical drama “Queen of Katwe,” has dièd, according to BBC and the Ugandan newspaper Daily...

Enca tregon për herë të parë për jetën e saj private: Jam e komlikuar…

Këngëtarja e njohur, Enca ka qenë shpeshherë në qendër të mediave rozë për shkak të postimeve jo pak të guximshme dhe deklaratave...

6 vajzat shqiptare që janë bërë super të famshme në Turqi

Shumë këngëtare, aktore apo prezantuese shqiptare kanë shkuar jashtë vendit për një jetë më të mirë e sukses më të madh në...

Është 50-vjeç! Të gjithë do të donin të dukeshin kështu si Jennifer Lopez

Jennifer Lopez është një nga personazhet e njohur më të komentuar në rrjetet sociale, jo vetëm për shkak të jetës së saj...

6 vite dashuri dhe sakrificë, ‘Kuzgun’ i jep fund lidhjes me aktorën e njohur? Ja e vërteta

Aktori turk, Baris Arduc është bërë i njohur në Shqipëri me rolin e “Omerit” në serialin “Dashuri me qira”. Gjatë këtyre muajve të fundit...

E mbani mend këngën e Ermal Fejzullahut ‘Për një dashuri’? Ja më kë do e risjelli sërish për fansat

‘Për një dashuri’ është kënga e cila fitoi vëmendjen e gjithë ndjekësve teksa u publikua në ‘Top Fest 2’ nga këngëtari Ermal Fejzullahu në...