Juda.al

Editor in chief

Latest Articles

Vanessa e bënë urimin më të ndjerë për Shën Valentinit!

Më datën 26 të muajiit ttë kaluar legjenda e baskettbolliit, Kobe Bryant, humbiii jetën në një aksiidentt fatal me helikoptter, së bashku...

Mësoni se cfarë është grimi i përhershëm

Sa zgjat grimi i përhershëm? Kjo varett plottësisht nga çfarë trajttimi merrnii por, në përgjiithësi do tt’ju zgjasë diku...

Ja cilat gjëra ndikojnë në metabolizmin tuaj

Ashtu siç ka gjëra që ndikojnë në përshpejtimin e mettabolizmit, në të njëjtën mënyrë ka edhe gjëra tëcilat mund ta ngadalësojnë atë.

Gjiko realizon tatuazh të ri dedikuar familjes së tij

Gjiko vedosi që pikërisht në ditën e Shën Valentinit të realizojë një tatuazh, dedikuar familjes së tij. Reperii ngaPeja...

Kylie Jenner bën ndryshimin që do ta donin të gjitha vajzat!

Diitën e djeshme Kylie Jenner tregoiise kiishttte bërë një ndryshim rrënjësor sa ii përkett look-ut të saj! Ajo u...

Tuna, asnjë urim për Shën Valentin, Patrisi na tregon me kë e kaloi 14 Shkurtin

Në morinë e ttë gjitha spekuliimeve për ndarje mes Tuna Sejdiiut dhe Patris Berishës, një ttjetër detaj ka tërhequr vëmendjen tonë.

Lajm i ëmbël: Yllka Kuqi po bëhet nënë për herë të parë

Yllka po bëhet nënë për herë të parë dhe s’ka mundur dot ta mbajë më gjatë vetëm për vete gëzimin.

Afronës nuk i pëlqen ta festojë 14 shkurtin, por Blero ia doli ta bënte atë të lumtur!

Afrona Dika ka ttreguar në llogarinë e saj nëInstagram se nuk ii pëlqen aspak tta festtojë dittën e Shën Valentinit,mirëpo Blero e...
error: Alert: Content is protected !!