Juda-al

Editor in chief

Latest Articles

Ndërron jetë një nga aktivistët më të vjetër të fesë islame në Tiranë, myezini i xhamisë së Kokonozit, Rrahman Balla

Pas një sëmundje të rëndë, që e vuante prej disa vitesh ndërron jetë një nga aktivistët dhe shërbyesit më të vjetër të Fesë Islame...

Dafina dhe Dj Geek nuk mund të dukeshin më bukur se në këtë foto

Pak ditë më parë Dafina Zeqiri pranoi me anë të disa videove të publikuara në llogarinë e saj në ‘Instagram’ se është...

Një Shën Valentin plot dhimbje, bashkëshortja e Kobe i dedikon atij fjalët më prekëse

Legjenda e bashketbollit Kobe Bryant muajin e kaluar humbi jetën në një aksident me helikopter, së bashku me vajzën e tij Gianna...

Nuk ka më dyshime, Gigi Hadid konfirmon lidhjen me Zayn Malik

Kohëve të fundit, ata u përfolën shumë për një rikthim tek njëri-tjetri, por asgjë nuk ishte konfirmuar. Bëhet fjalë për modelen Gigi...

Tuna dhe Patrisi nuk janë më bashkë? Ky veprim i fundit shton më shumë dyshimet

U përfol se mes Tunës dhe Patrisit ka një krisje, por kjo gjë nuk u konfirmua asnjëherë nga çifti. Mirëpo shumë veprime...

Siç nuk jua priste mendja, Fero bëhet super romantik për Arbenitën

Reperi kosovar, Fero dhe modelja bukuroshe, Arbenita janë prej kohësh në një lidhje dashurie. Ata janë dhe një ndër...

Lum Elita për Gjikon, reperi bën tatuazhin domethënës

Elita Rudi dhe reperi Gjiko me rastin e Shën Valentinit kanë udhëtuar drejt Veronës në Itali, ku kanë realizuar një foto shumë...

Me unazën përrallore, aktorja juaj e fëmijërisë i jep fund beqarisë

Amanda Bynes, aktorja amerikane e njohur për filmat “She’s the man”, “What a girl wants”, i ka dhënë fund beqarisë.
error: Alert: Content is protected !!