Pas eksperiencës së saj në “Love Story” këtë vit Vivien Thano është bërë pjesë e reality-show-t, “Big Brother Vip Kosova”.

Banorja duket se është bërë pjesë e lojës menjëherë, madje jo vetëm kaq. Brenda shtëpisë ajo ia ka vendosur syrin edhe një djali, as më pak e as më shumë se Andi Artanit.

Por në kaq pak ditë duket se pëlqimi i Vivien për Andin është shumë i madh aq sa ajo ka shpërthýer në lòt pas ikjes së tij.

Ish-konkurrenti i Për’puthen njoftoi se do të largohej, sigurisht jo seriozisht e gjitha një lojë e bërë për banorët e tjerë, të cilën Thano duket se e përjetoi shumë keq.

Në një video ajo shihet duke qàrë me dënesë, pasi nuk është në dijeni se Andi në të vertetë ndodhet në dhomën e sékréteve.

Nga reàgimi i saj mendoni se Vivien ka nisur të krijojë ndjenja për Andi Artanin?

U nxeh loja! Vivien dhe Andi nisin “dashuriçkat” e para në “BBVK” (VIDEO) |  Loki Magazine

Kujtojmë që mëngjesin e djeshëm akoma pa hapur sytë mirë ajo vrapoi në banjo, ku ndodhej Andi duke e puthur si fillim në shpinë.

Më pas nuk munguan as puthjet dhe përqafimet e zgjatura me ish-konkurrentin e “Për’puthen”.

Fundja pse jo, nuk e gjetën dashurinë në emisionet respektive ku bënin pjesë, mbase e gjejnë në “Big Brother Vip Kosova”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!