Moderatorja Dojna Mema dhe partneri i saj Vlashent Sata mirëpritën në jetë, në muajin gusht, djalin e tyre të parë të cilin e quajtën Nolan Sol Sata.

Ashtu si gjatë shtatzënisë, edhe tani që është bërë nënë, Dojna është mjaft aktive në rrjetet sociale, duke ndarë momentet më të ëmbla me të birin.

Siç është ky i fundit ku duket pranë oxhakut me të voglin e saj. Krahas imazhit, moderatorja ka dhënë edhe një mesazh të rëndësishëm për të gjithë.

“Ky vit më dha gjithë botën! Mbani zemrën çelur, e shpirtin gjithmonë ngrohtë ♥️”, -shkruan Dojna.

Më herët e ftuar në “Goca dhe Gra”, Mema rrëfeu gjithçka rreth eksperiencës së saj gjatë shtatzënisë, dhe periudhën pas lindjes së djalit, Nolan Sol.

Moderatorja tha se e ka pasur kompleks në fillim lindjen përmes rrugës çezariane (me operacíon), por tani shprehej e lumtur për zgjedhjen e saj.

Dojna Mema publikon foto me djalin - Konica.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!