Ndeshja Zvicër-Serbi bëri bujë dhe zhurmë të madhe, ku shumë personazhe reaguan pas golit te Shaqirit dhe reagimit të Xhakës kundrejt lojtarëve serbë.

Mirëpo, së fundmi, reperi Capital T ka publikuar një video në rrjetin social Instagram, ku ka treguar një moment nga koncertet e tij.

“Kështu e festuam fitoren javën e kaluar në Zyrih. 🤩 Duhet ta bëja për vëllezërit e mi Xherdi X Xhaka 🔥🔥🔥 Suksese sonte dhe gjithmonë vllazni 🤲🏻”, ka shkruar ai.

Në programin “N’majë të gjuhës” ka qenë së fundmi i ftuar reperi i njohur Capital T.

Ai është rrëfyer për jetën e tij private por edhe atë profesionale.

Jo vetëm kaq por ai u ndal edhe te projekti i tij i njohur “Time Capsule”.

 

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!