Me pjesëmarrjen e tij në e Big Brother VIP Kosova, reperi i njohur, Stresi është kthyer në një nga personazhet më të komentuar të këtij spektakli.

Stresi vazhdimisht zbulon detaje të reja në lídhje me jetën e tij private.

Pas deklaratës së fortë që dha për ish-gruan e tij Kejsin, Stresi ka ndarë me banorët e shtëpisë detaje nga shérri që ai ka pasur me Noizyn.

Stresi i ka treguar banorëve se për 11 vite nuk ka pasur asnjë kontakt me Noizy-n.

Ai ka treguar se zénka midis tyre ndodhi për shkàk të një personi tjetër dhe pas pajtimit të tyre janë gëzuar shumë njerëz.

“Ta takosh afër Zinin do të ndryshosh 300 për qind mendimin. Na kanë gjýkuar shumë në fillimet tona. Ne kemi hyrë për dikë tjetër në shérr. Shérri ka degràduar, edhe ishte koha ‘beef’-a ky tjetri iku e unë mbeta në të. Nuk kemi folur për 11 vjet me Noizyn. Hiç hiç. Atë kohë ka pasur shumë oféndime prej të dy palëve. Ne nuk krenohemi por shyqyr Zotit që kjo ishte adoleshenca dhe unë ju them njerëzve edhe kur jemi pajtuar ne janë gëzuar pafund. Të gjithë ata njerëz që janë gëzuar kanë dashur të na pajtojnë më shpejt”, tha ai.

A do të performojë Stresi në koncertin e Noizy-t? Zbulohet e vërteta më në  fund – BoldNews.al

Ajo çfarë ka shtuar kuriozitetin e banorëve të shtëpisë së Big Brother, është nëse Stresi do ta bëjë një bashkëpunim me Noizyn tanimë që ata janë miq.

Ai deklaroi se nuk mund të flasë për këtë gjë pasi është një sékret i madh për të.

“Nuk mund të flasë për këtë pjesë. Realisht për këtë nuk ,mund të flasë, e kam tepër sékret”, theksoi Stresi.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!