Ai është i njohur gjërësisht në showbiz-in shqiptar si menaxheri i personàzheve “Vip”.

Po,bëhet fjalë për Xhani Demikan, i cili së fundmi ka realizuar një intervistë për “Glamour Zone” në Rtv Ora.

Në këtë intervistë ai u ndal edhe tek shérri që bëri publik mes tij dhe Romeo dhe Donald Veshaj.

S'kemi folur 4 vjet", Xhani Demika zbulon sherrin me vëllezërit Veshaj, historia e Donaldit bëri kthesën 360 Gradë - Life&Gossip

Pasi bëri publik sherrin me binjakët Donald dhe Romeo Veshaj, Xhani tregoi se prej një viti Donaldi i ka premtuar një kafe mirëpo refuzon akoma t’ia hap edhe telefonin.

“Pas daljes nga Big Brother, Donaldi ka një vit që më genjen për kafe.

Më ka thënë shumë herë, madje edhe nuk më hapi telefonin. Po e them publikisht, që as unë nuk do t`ia hap më telefonin.” u shpreh Xhani Demika.

Xhani Demika tregon për herë të parë arsyet e sherrit me vëllezërit Veshaj – BoldNews.al

Ndonëse ka një inat ndaj këngëtarit për sjelljen e tij gjithë këtë kohë, sërish menaxheri i “Vip-ave” pranoi se në krahasim me Romeon, Donaldi është shumë herë më pozitiv.

Kujtojmë që para disa kohësh Xhani ka rréfyer si rrallë herë debatin që ka pasur disa vite më parë me vëllezërit Veshaj.

Ai rrëfeu se për rreth 4 vite nuk ka pasur fare komunikim me dy djemtë dhe ka qenë ai i cili i kishte mbétur hatri me Donaldin dhe Romeon.

Mirëpo marrëdhënia e tyre sikur mori një tjetër drejtim kur Xhani vendosi të suportonte Donaldin, ishte kur ai rréfeu historinë e tij në “BBVIP”, gjë që e préku menaxherin e njohur.

Pas kësaj i menjëhershëm ka qenë asokohe dhe reàgimi i Romeos i cili i dërgoi një mesazh Demikës ku shprehej se nuk e príste mbështetjen e tij ndàj aktorit të humorit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!