Marrëdhënia mes Fifit (Filloreta Raçit) dhe “Top Media” është e ténsíonuar dhe kjo po konfirmohet çdo ditë e më shumë.

Duket se gjithçka nisi me promon e “BBV2”, ku ishte përfshírë edhe fragmenti ku Fifit i bíe të fíkët.

Pas kësaj këngëtarja reàgoi àshpër në rrjetet sociale dhe promoja u fshi, por me sa duket hatérmbetja vazhdon.

Ndryshe nga herët e tjera, ku këngët e Fifit kryesonin në klasifikimet e “Top Awards”, emri i saj nuk figuron më në asnjë klasifikim.

Vlen të përmendet këtu që këngëtarja ka publikuar projekte të reja së fundmi, që janë pritur mjaft mirë nga fansat.

Kujtojmë se edhe Beatrix Ramosaj tregoi më herët se kënga e saj “Më Ndikon”, nuk luhet më në “Top Media.”

 

Nga ana tjetër, gjatë këngës së publikuar pas promos, Fifi ndalet gjithashtu te momenti kur i bíe të fikët gjatë spektaklit live, që u pasua më pas me daljen e saj nga “BBV”, teksa íronízon komentet se ka qenë aktrim nga ana e saj.

Mes të tjerash, këngëtarja shprehet se e kanë përdorur dobësinë e saj teksa thekson “dikush po kënaqet me dhímbjen time”.

“Spontakisht me qàjt, krejt thonë drama queen. Parameno gabimisht me të rënë të fíkët. Ke aktru, do vëmendje. E ka bo për vëmendje, për vëmendje…A është dikush atje që ka me më dasht, a është dikush jashtë me m’përqaf. Dikush po knaqet, me dhímbjen tem po knaqet”, thotë Fifi.

Fifi ka bërë një reàgim shumë të gjatë pak kohë më parë në rrjetin social Instagram, ku ka shpérthýer keq ndaj Top Channel, pasi postuan momentin kur Fifi kërkoi largimin nga shtëpia pak përpara se t’i binte të fíkët.

Mirëpo Fifi është ndjerë keq nga kjo gjë dhe për pasojë ka postuar disa video në Instastory.

Ajo ka thënë se ka kërkuar disa herë të dalë nga shtëpia e BBV asokohe por nuk ka dalë dot “pasi këtë gjë e di produksioni” dhe më pas promoja u fshi.

Qenkan bërë mike të ngushta/ Ja çfarë kanë bërë bashkë Fifi dhe Beatrix në  Kosovë

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!