U përfol për një lëvizje të moderatorit Arjon Muça nga “Ora News” në “Top Channel”, por tanimë është e konfirmuar.

Atë që jemi mësuar ta shohim në emisionin e mëngjesit “Ditë e Re”, që nga 7 nëntori do ta shikojmë në moderimin e “Shqipëria Live”.

Lajmin e ka bërë me dije vetë faqja zyrtare e emisionit në Instagram.

Arjon Muça largohet nga "Ora News", bëhet zyrtare lëvizja e tij - Albeu.com

Arjon Muça është padyshim një nga ish-banorët më të pëlqyer në historinë e “Big Brother Albania”.

Ai rrémbeu vëmendjen e të gjitha vajzave për pamjen e tij të jashtme dhe vazhdon ende të ketë pëlqimin e tyre.

Gjatë një programi, më herët, Arjoni ka treguar për periudhën kur të gjitha ‘çméndeshin’ pas tij dhe se si i ati i tij i largonte edhe pse i vinin poshtë pallatit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!