Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku di të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes.

Së fundmi, ajo ka përjetuar një moment mjaft të vështírë teksa ndodhej në një udhëtim me avion.

Ajo publikoi një Instastory, ku bëri me dije se ka patur një eksperiencë të keqe gjatë udhëtimit nga Kosova për në Stamboll.

“Faleminderit Zotit për jetën tjetër… Dashuri dhe kujdes vetëm për njerëzit e vërtetë pasi jeta është e shkurtër”, bëri me dije modelja

“Sot kisha një eksperiencë të kéqe derisa po udhëtoja nga Kosova për në Stamboll. Pas gjithash, faleminderit Zot që arritëm mirë. Ju lutem respektoni dhe duani veten sepse askush nuk e bën. Faleminderit Zot që më mbrojte” , shkroi Morena.

Më herët, Morena hùmbi qenushin e saj. Qeni i Morenës vite më parë u diskutua në media, për arsyen se kapte shifrën e 10 mijë eurove.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!