Ditën e djeshme nisi sezoni i ri i Për’puthen, këtë herë nën drejtimin e Ori Nebiajt dhe me disa ndryshime të tjera, si për shembull, tani janë djemtë ata që “zgjedhim” vajzat.

Gjithsesi, pas nisjes së sukseshme, aùtorja Olsa Muhameti ka pasur diçka për të thënë edhe për ish-prezantuesen, Bora Zemanin, me të cilën ka një miqësi përtej ekranit.

Kështu, bashkangjitur me dy foto ku shfaqen bashkë, Olsa fillimisht shkruan se e vlerëson Borën në çdo aspekt, profesional e njerëzor .

Pas puntatës së parë të “Për’puthen”

Madje konsideron veten me fat që e ka njohur dhe ka punuar me të. Sigurisht i ka shprehur edhe dashurinë e pret me padurim ta shohë në “Dancing With the Stars”.

Me të njejtën dashuri, nostalgi e respekt Bora shprehet ndaj Olsës, duke e quajtur largimin e saj “ndàrje e bukur”.

Sa i përket ekranit se për kafe mesa duket do shihen shumë shpejt.

Pas puntatës së parë të “Për’puthen”

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!