Reperi i njohur Noizy feston ditëlindjen! Ai ka publikuar në Instastory një foto të një surprize “funny” që mori.

E merrni dot me mend se çfarë?

Ka qenë miku i tij, Blerim Destani, ai që ka publikuar një video nga momenti qesharak dhe nga surpriza e papritur.

Së fundmi, mesa duket gjàkrat janë qetësuar plotësisht, pasi Cllevio dhe Noizy janë shfaqur bashkë në një live në TikTok.

Epo, ky është një hap i rëndësishëm në ditët e sotme ku edhe ndarjet edhe pajtimet bëhen virtualisht.

Si ndodhi sherri Cllevio, shoku i reperit tjetër Stresi, mbërriti në zonë së bashku me disa miq të tij me makina.

Pas debatit verbal, Noziy nis ta shqélmojë të riun dhe në momentin kur ky i fundit shpëton nga duart e reperit, futet në një prej automjeteve dhe largohet. Por Rigels Rajku e ndjék pas dhe nis ta gòdasë edhe tek dera e makinës, përpara se Kleviol Ahmeti të “arràtiset”.

Ndërkohë në rrugë ndodhet edhe një mik i Cllevio, i cili po ashtu dhùnohet nga reperi dhe miqtë e tij.

Në video shiheshin momente kur Noizy e godet me grùshte, megjithatë pas disa sekondash e la të lirë. Po ashtu edhe miku i Cllevio, pasi shpëton nga duart e reperit largohet me makinë.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!