Fjodora Fjora është një moderatore mjaft e dashur dhe shumë e suksesshme.

Ajo ka vite në televizion dhe tashmë jemi mësuar me figurën e saj në ekran.

Nga ana tjetër, ajo e ka mbajtur gjithnjë diskrete jetën e saj private.

Por së fundmi ajo ka pranuar se është në një marrëdhënie dashurie.

Fjoralba ka publikuar foto në Instagram ku shihet teksa kapet për dore me partnerin e saj.

Më herët, në një emision ajo tha se nuk ka asnjë paragjykim për diferencën e moshës në një marrëdhënie.

“Mund të jetë edhe 30 vite më i madh nuk e kam problem por duhet të jetë me shumë package(bagazhe)”, tha ndër të tjera moderatorja e njohur.

“Do të flasim për dashurinë dhe për martesat që nuk njohin moshë. Kjo temë më erdhi në mendje në sajë të një koleges time që ma propozoi. Unë për shembull nuk kam asnjë paragjykim për diferencën e moshës, jam njeri i cili është si Madonna. Mund ta ketë edhe 30 vjet më të ri burrin, por vjen nga Amerika kryesisht. Mund të jetë edhe 30 vite më i madh nuk e kam problem por duhet të jetë me shumë package(bagazhe)“, theksoi ajo gjatë një intervistë që ka dhënë më herët.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!