Marina Vjollca dhe bashkëshorti i saj Getoar Selimi u bënë  prindër për herë të parë.

Marina Vjollca ndodhet prej disa ditësh me pushime.

Siç bëri me dije vetë moderatorja pak ditë më parë, këto janë pushimet e para që po shijon me të bijën.

Krahas një fotoje të ëmbël me Marget nga bregdeti, moderatorja shkroi: “Pushimet e para të mrekullisë sime”.

Ndërkohë, moderatorja ka ndarë disa fotografi të tjera ku shihet duke mbajtur vogëlushen në krahë. “

Ku kam qenë pa ty jeta ime Marget”, shkruan Marina krahas fotove.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!