Një lajm qarkulloi kudo, ku thuhej se këngëtarja Beatrix Ramosaj ka nisur një lídhje dashurie me reperin Getinjo.

E gjitha nisi pas një fotoje të Trixës e cila kishte shkruar “2 Euro”.

Kujtojmë që “2 Euro” është labeli i Mozzik dhe Getinjos.

Beatrix dhe Getinjo çift?

Por si qëndron e vërteta? A janë dyshja në një lídhje? “Kryefjala.com” ka zbuluar të vërtetën!

Thuhet se Trixa ka dhënë një deklaratë ku ka mohuar lajmin për një lídhje dashurie mes saj dhe Getinjo.

“E përgënjeshtroj, ne jemi thjesht miq të mirë!”- ka thënë Trixa për Kryefjala.com.

Më shumë se miq? Zbulohet ç'po ndodh mes Beatrix dhe Getinjos (FOTO LAJM) - Albeu.com

Nga ana tjetër, një foto e Trixës dhe Donaldit në makinë së bashku ‘çméndi’ rrjetin pak ditë më parë.

Beatrix ka pranuar në një intervistë më herët, se këngët e saj i përshtaten historisë së saj me Donald Veshajn mirëpo ajo ka thënë se dy këngët e fundit janë shkruar më herët.

“Kur ke kaluar gjëra që njerëzit i dinë janë të vetëdijshëm për gjërat që kanë ndodhur normal që i lídhin me atë situatë. Por projektet të paktën dy të fundit ishin të shkruara më herët edhe kanë bërë një ndërlídhje menjëherë, “ngéle duke bërë dedíkime”. Jo s’i kam bërë ende dedikimet, kur t’i bëj do talleni. Kur sapo dola thoja ‘si të nxjérr unë këngë ndarje kur sa kam nisur diçka’, shkuan si shkuan punët thashë është momenti i duhur, dhe më përshtatej”, tha ajo.

Më shumë se miq? Zbulohet ç'po ndodh mes Beatrix dhe Getinjos (FOTO LAJM) - Albeu.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!