Beniada Jakic ka qenë gjithmonë tepër e rezervuar sa i takon jetës së saj personale, edhe gjatë qëndrimit në Big Brother, e sidomos pas daljes nga programi, teksa vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Por mesa duket Beniada është duke përjetuar një romancë në jetën e saj dhe “sekretin” ja kanë zbuluar kolegët në “E Diell”, ose më saktë drejtuesi i programit, Edi Manushi.

Gjatë emisionit ai ka bërë një deklaratë në lidhje Benidën duke zbuluar se ajo është në një lidhje në Itali:

Beniada është e lidhur në Itali? Kolegët i zbulojnë

“Ajo ka një eksperiencë me një avokat në Itali, por nuk e di si ecin gjërat”- zbuloi Manushi, ndërsa Beniada u kundërpërgjij duke thënë:

“Unë për Manushin jam e lidhur me një avokat në Itali. Por unë dua emrin, kush është ky avokat”, duke e mohuar në një farë mënyrë lajmin.

Megjithatë Manushi duket sikur nuk e pranoi këtë pargjigje dhe zbuloi më shumë:

E lidhur me avokat në Itali", Manushi i nxjerr publikisht "sekretin", si reagoi Beniada (VIDEO) - Albeu.com

“Mos më bëj ta them se ka emër, mbiemër dhe e kam parë te telefoni jot. I kam shkruar unë dhe ti e ke fshirë në sekondë. Do t’i nxjerr të gjitha të të dalin të palarat”

Duke marrë parasysh natyrën “ngacmuese” dhe batutat e Manushit, mund të ketë qenë edhe shaka, megjithatë po zgjedhim të besojmë që Beniada ka dicka, sepse duam ta shohim sa më të lumtur…Apo jo?

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!