Gazetari dhe moderator Arian Çani është një pre emrave që lëvizi gjatë “meraktos” verore duke ikur nga Tv Klan dhe ende nuk dihet nëse do të vazhdojë emisionin “Zonë e Lirë” në një tjetër kanal apo jo.

Mbrëmjen e djeshme ai ishte i ftuar si opinionist tek “Të Paekspozuarit”, ku nuk është përmbajtur në oféndime ndaj një prej kolegëve të tij.

Pa përmendur emra, Çani e cilësoi kolegun e tij si “fatnomas” dhe “mortje”. Pjesë nga biseda:

Konkurrenca brenda “Klan”, Arian Çani thumbon emisioni e Blendi Fevziut

Çani: O zoti Ylli kije pak mendjen këtu, se unë pak marr telefonin dhe ti bën namin

Rakipi: E kam me dikë që po më shkruante për këtë punë

Çani: Jam më i rëndësishëm se ai. Ti shikon kafshët dhe budallenjtë në ekranet e tjera që s’kanë fare lídhje me analizën, janë out. Si shikon fantòmasët e ndýrë që na i shpífën

Rakipi: Kolegu ynë ka pyetur ambasadoren për paratë e pista

Çani: Po ç’koleg mo, ai është një mòrtje.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!