Aktorja e njohur e humorit, Delinda Disha është shumë e dashur për publikun. Më herët, ajo ndau një moment të trishtë me ndjékësit ku bëri me dije se kishte humbur binjakët e saj.

Por së fundmi ajo i është përgjigjur pyetjeve të ndjékësve në Instagram

Dikush e pyet se “kur do t’i bëjë një motër Dasantinit”, djalit të saj. Mirëpo, aktorja zbulon edhe planet e saj për zgjerimin e familjes duke shkruar: “Shumë shpejt”

Më herët, Delindën e pyetën ndjékësit për humbjen e binjakëve të saj:

“Si e kalove kaq lehtë situatën kur humbe bebushat? Duket sikur çdo gjë shkon shumë mirë”– i shkruan ndjékësi.

Aktorja ka rrëfyer se atë periudhë nuk e ka kaluar mirë. Ajo ka shtuar se dhimbja e humbjes së binjakëve është një dhimbje që jeton me të.

“Nuk e kam kaluar mirë fare vuajta shumë. Është dhimbje që jeton me mua. Ishin 2. Jeta vazhdon kam Dasantinin, Eldon, familjen time, motrat, shumë njerëz që kanë nevojë për mua dhe dashurinë që i fal unë”- shkroi aktorja.

E pyetur nëse Hollywood-i është në planet e saj, aktorja u përgjigj por pa treguar shumë detaje.

“Po do doja shumë por do shkoj shumë shpejt punë, besim, durim”, tha Delinda.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!