Ballina Magazina Tayna kàpet “màt” me të dashurin e ri! (VIDEO)

Tayna kàpet “màt” me të dashurin e ri! (VIDEO)

Reperja e njohur Tayna numëron hite të padiskutueshme si dhe është një ndër artistet më të kërkuara të momentit.

Së fundmi, ajo ka marrë një vëmendje të madhe për personat me të cilët shoqërohet.

Reperja është filmuar duke shkémbyer një puthje në buzë me të dashurin e saj.

Edhe pse nuk dihet ende identiteti i partnerit të saj duket qartë që Tayna po e shijon shumë lidhjen e re dhe nuk po ruhet nga sytë e publikut.

Kujtojmë se ajo u fotografua së fundmi teksa ndodhej në një restorant në Gjenevë me një “mashkull misterioz”.

Lajmi qarkulloi kudo në rrjet, e madje shumë media hamendësuan se reperja ishte në një lídhje.

Zbulohet i dashuri i Tayna 2019 - YouTube

Por si duket Tayna tashmë është me të vërtetë në një lídhje edhe pse po presim për një konfirmim nga ana e këngëtares. Më herët, gjatë intervistave Tayna është deklaruar single.

Së fundmi, në rubrikën “50 pyetjet” e emisionit Prive, reperja ka rrëfyer se vitin e kaluar ka pasur probleme shëndetësore, mirëpo shtoi se nuk ka pasur ndonjë ngjàrje të keqe për fat të mirë.

“Fatmirësisht nuk është se kam pasur ndonjë ngjarje të keqe, kam qenë shumë me fat gjithmonë, por pika më e ulët ishte vitin e kaluar sepse kam pasur probleme personale shëndetësore”, theksoi Tayna.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!