Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit.

Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku dhe ka zbùluar shumë prej pyetjeve të ndjékësve për jetën e saj personale.

Egli jeton prej disa kohësh me Olsi Bylykun dhe prindërit e tij.

Një ndjekës e ka pyetur se si ja del të bashkëjetojë me prindërit e partnerit dhe të ketë një marrédhénie të mirë me ta.

“Si ia del të bashkëjetosh me prindërit e Olsit? Po të mbash marrëdhénien me të. Të lutem cili është sekreti. Ke durim ti?- e ka pyetur ndjékësi.

“Unë nuk shquhem për natyrën e duruar, jam impùlsive në shumicën e rasteve. Duke ditur çdokush pozicionin përkatës, nuk ka marrëdhënie që nuk funksionon,”-i është përgigjur Egli.

Të shtýrë nga postimet dhe daljet e pakta të saj me Olsin kohëve të fundit, një ndjékës e ka pyetur nëse ka ndodhur ndonjë zénkë mes saj dhe Olsit.

Përgjigjja e Eglit ishte e shkurtër dhe e saktë duke mos dhënë shpjegime të tjera.

“A je zénë me Olsin”, e ka pyetur fansi.

“Jo”, i është përgjigjur Egli.

Kuréshtja e fansave është e madhe pasi dikush e ka pyetur pse nuk del më me Olsin.

“Pse nuk po ju shohim me Olsin?”, ka shkruar ndjékësi.

Egli ka treguar se e gjitha vjen si pasojë e angàzhimeve të shumta që ka Olsi.

“Olsi po xhíron filmin e tij të ri, punë kolosale. Ndaj nuk po kalojmë shumë kohë bashkë. Faleminderit që interesoheni,”-ka shkruar Egli me pak ironi.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!