Ardian Bujupi është një ndër këngëtarët më në zë të momentit. Ai është përfolur për lidhje edhe me ish-konkurrenten e Për’Puthen, Jasmin Kadriun por edhe me balerinën Sabrine Khan.

Por tashmë këngëtari është fotografuar me një tjetër femër. Kush është ajo?

Panorama plus ka publikuar foton e këngëtarit që shihet me vajzën místeríoze.

A kemi të bëjmë me një videoklip? Nuk i dihet.

Më herët, Ardiani ka folur për jetën e tij personale dhe profesionale për “Prive”. Ai ka thënë se Jasminën e ka mikeshë dhe me të takohet kur vjen në Tiranë.

Nga ana tjetër, ai tha se edhe Jasminën por edhe Sabrinën i çmon të dyja

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!