Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana!

Kënga “Benzi i ri” vjen si pjesë e albumit “Alpha” që do të publikohet pak ditë para festivalit me të njëjtin emër që do mbahet në Tiranë me 14 gusht.

Ajo që na bën të gjithëve kuriozë nga kjo këngë është se si Loredana ka pranuar që të jetë figurante në një klip muzikor të reperit shqiptar, pasi artistja ka një karrierë shumë të suksesshme jashtë vendit.

Loredana dhe Noizy shfaqen sërish pranë njëri-tjetrit

Por le të themi që na kujton kohën kur Lori shfaqej në klipet e Noizyt, fillimisht në këngën “Kuks”.

Mirëpo atëherë nuk ishte futur ende në muzikë, teksa më vonë është shfaqur prapë në klipe të tij.

A kanë diçka më tepër se miqësi Noizy me Loredanën?! Le ta mohohojnë, por duhet t’ia lëmë kohës për ta vërtetuar…

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!